MODELKA: GABRIELA ADWENT
Sesja w trudnych warunkach na strychu, lecz kilka klatek jest naprawdę owocnych. Jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza pierwsze zdjęcie bardzo przypadło mi do gustu. Mimo słabego oświetlenia udało uzyskać się coś interesującego. Dziękuje Gabi za sesję.
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” Henri Cartier-Bresson
MODEL: SZYMON AUGUSTYN
I oto po długim czasie nadszedł czas na sesję co prawda pogoda nie dopisywała ale kiedy tylko pojawiło się słońce postanowiliśmy z SZYMONEM WYKORZYSTAĆ TEN CZAS
SESJA WYSZŁA GENIALNIE!! jestem z niej w 100% zadowolony.... Strój,klimat pojawiło się coś nowego, coś co odświeżyło moją pracę... Sesja ta robiona była w Kamieńcu Ząbkowickim na stacji PKP oraz koło Zamku. Niestety nie dało się podejść blisko, gdyż teren został ogrodzony ale i tak strój i stylizacja Szymona sprawiła ze zdjęcie wygląda jak z kadru filmu DRACULI ;) niebawem więcej sesji... czekać tylko na wiosnę... a teraz miłego dnia ^^ DZIĘKI ZA SESJE ^^ POZDRAWIAM ;)
BACKSTAGE
BACKSTAGE
Previous PostStarsze posty
Strona główna



















































