MODEL: SZYMON AUGUSTYN
Może i już lada moment kalendarzowa zima, choć nie koniecznie za oknem, ale ja mam jeszcze parę jesiennych klatek, które nie mogą zostać niedocenione.
Oto sesja z Szymonem - Dziękuję! Fotki MEGA!!!
Jutro kolejna porcja fotek - także jesiennych!! Aczkolwiek z całkiem nowymi modelkami^^
MODEL: SZYMON AUGUSTYN
I oto po długim czasie nadszedł czas na sesję co prawda pogoda nie dopisywała ale kiedy tylko pojawiło się słońce postanowiliśmy z SZYMONEM WYKORZYSTAĆ TEN CZAS
SESJA WYSZŁA GENIALNIE!! jestem z niej w 100% zadowolony.... Strój,klimat pojawiło się coś nowego, coś co odświeżyło moją pracę... Sesja ta robiona była w Kamieńcu Ząbkowickim na stacji PKP oraz koło Zamku. Niestety nie dało się podejść blisko, gdyż teren został ogrodzony ale i tak strój i stylizacja Szymona sprawiła ze zdjęcie wygląda jak z kadru filmu DRACULI ;) niebawem więcej sesji... czekać tylko na wiosnę... a teraz miłego dnia ^^ DZIĘKI ZA SESJE ^^ POZDRAWIAM ;)
BACKSTAGE
BACKSTAGE
Previous PostStarsze posty
Strona główna

















































