MODEL: SZYMON AUGUSTYN
Może i już lada moment kalendarzowa zima, choć nie koniecznie za oknem, ale ja mam jeszcze parę jesiennych klatek, które nie mogą zostać niedocenione.
Oto sesja z Szymonem - Dziękuję! Fotki MEGA!!!
Jutro kolejna porcja fotek - także jesiennych!! Aczkolwiek z całkiem nowymi modelkami^^
MODEL: ŁUKASZ SZEWCZYK
Oto jesienna sesja która podkreśla kończący się klimat za oknem niedługo zawita do nas zima aczkolwiek jesień to czas magiczny zwłaszcza na zdjęcia i uwielbiam ta porę roku :) Więc postanowiliśmy zwinąć drabinę oraz blendę i aparat i stworzyć coś mistycznego :) Ogólnie uwielbiam takie klimaty ale do jesieni sprawiło to, że powstało coś z czego jestem bardzo dumny... Mistyczna i magiczna atmosfera w dodatku z tą niepowtarzalną i klimatyczną porą roku oddaje coś świetnego i charakterystycznego. Zapraszam do oglądania i komentowania :) Pozdrawiam! :))
MODELKA: GABRIELA ADWENT
Sesja w trudnych warunkach na strychu, lecz kilka klatek jest naprawdę owocnych. Jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza pierwsze zdjęcie bardzo przypadło mi do gustu. Mimo słabego oświetlenia udało uzyskać się coś interesującego. Dziękuje Gabi za sesję.
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.” Henri Cartier-Bresson
Previous PostStarsze posty
Strona główna

























































