MODEL: SZYMON AUGUSTYN


MODELKA: MARTA DOMAGAŁA 



MODELKA : AGNIESZKA SZEWCZYK
Jest to starsza sesja z przełomu kwietnia/maja, która brała udział w obronie mojego dyplomu z fotografii (dokładnie dwa pierwsze zdjęcia).Bardzo podoba mi się ich klimat – dlatego nie mogły zostać niedocenione i nieopublikowane.


MODEL: SZYMON AUGUSTYN



MODELKA: KAROLINA NIEWIEDZIAŁA









MODELKA: ANNA MAZUREK



Oto przedstawiam ostatnią jesienną sesje w roku 2015. Sesja bardzo udana,  jesienna atmosfera także dodała swojego uroku. Zachęcam do oglądania i komentowania.





MODEL: SZYMON AUGUSTYN 


Może i już lada moment kalendarzowa zima, choć nie koniecznie za oknem, ale ja mam jeszcze parę jesiennych klatek, które nie mogą zostać niedocenione.

Oto sesja z Szymonem -  Dziękuję! Fotki MEGA!!!

Jutro kolejna porcja fotek - także jesiennych!! Aczkolwiek z całkiem nowymi modelkami^^



MODEL: ŁUKASZ SZEWCZYK


Oto jesienna sesja która podkreśla kończący się klimat za oknem niedługo zawita do nas zima aczkolwiek jesień to czas magiczny zwłaszcza na zdjęcia i uwielbiam ta porę roku :) Więc postanowiliśmy zwinąć drabinę oraz blendę i aparat i stworzyć coś mistycznego :) Ogólnie uwielbiam takie klimaty ale do jesieni sprawiło to, że powstało coś z czego jestem bardzo dumny... Mistyczna i magiczna atmosfera w dodatku z tą niepowtarzalną i klimatyczną porą roku oddaje coś świetnego i charakterystycznego. Zapraszam do oglądania i komentowania :) Pozdrawiam! :))











MODEL: SZYMON AUGUSTYN

MODELKA: GABRIELA ADWENT

Sesja w trudnych warunkach na strychu, lecz kilka klatek jest naprawdę owocnych. Jestem bardzo zadowolony a zwłaszcza pierwsze zdjęcie  bardzo przypadło mi do gustu. Mimo słabego oświetlenia udało uzyskać się coś interesującego. Dziękuje Gabi za sesję.
„Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”  Henri Cartier-Bresson



 




MODELKA: MAGDALENA SZCZUPAK
MODELKA: SYLWIA GROCHALA-WINNIK





Oto odsłona moich prac na zajęciach plenerowych z Fotografii... Wraz z wykładowca wybraliśmy się do centrum Wrocławia, aby uchwycić realia dużych miast,sytuacje i atmosferę.Oto kilka najlepszych moim zdaniem zdjęć, jestem z nim bardzo zadowolony. Zapraszam do oglądania i komentowania! :)







MODEL: SZYMON AUGUSTYN

I oto po długim czasie nadszedł czas na sesję co prawda pogoda nie dopisywała ale kiedy tylko pojawiło się słońce postanowiliśmy z SZYMONEM WYKORZYSTAĆ TEN CZAS
SESJA WYSZŁA GENIALNIE!! jestem z niej w 100% zadowolony.... Strój,klimat pojawiło się coś nowego, coś co odświeżyło moją pracę... Sesja ta robiona była w Kamieńcu Ząbkowickim na stacji PKP oraz koło Zamku. Niestety nie dało się podejść blisko, gdyż teren został ogrodzony ale i tak strój i stylizacja Szymona sprawiła ze zdjęcie wygląda jak z kadru filmu  DRACULI  ;) niebawem więcej sesji... czekać tylko na wiosnę... a teraz miłego dnia ^^ DZIĘKI ZA SESJE ^^ POZDRAWIAM ;)




BACKSTAGE