MODEL: SZYMON AUGUSTYN


MODELKA: MARTA DOMAGAŁA 



MODELKA : AGNIESZKA SZEWCZYK
Jest to starsza sesja z przełomu kwietnia/maja, która brała udział w obronie mojego dyplomu z fotografii (dokładnie dwa pierwsze zdjęcia).Bardzo podoba mi się ich klimat – dlatego nie mogły zostać niedocenione i nieopublikowane.



MODELKA: KAROLINA NIEWIEDZIAŁA









MODELKA: ANNA MAZUREK



Oto przedstawiam ostatnią jesienną sesje w roku 2015. Sesja bardzo udana,  jesienna atmosfera także dodała swojego uroku. Zachęcam do oglądania i komentowania.





MODEL: SZYMON AUGUSTYN 


Może i już lada moment kalendarzowa zima, choć nie koniecznie za oknem, ale ja mam jeszcze parę jesiennych klatek, które nie mogą zostać niedocenione.

Oto sesja z Szymonem -  Dziękuję! Fotki MEGA!!!

Jutro kolejna porcja fotek - także jesiennych!! Aczkolwiek z całkiem nowymi modelkami^^






MODEL: SZYMON AUGUSTYN


 




MODELKA: MAGDALENA SZCZUPAK
MODELKA: SYLWIA GROCHALA-WINNIK



MODELKA: AGNIESZKA SZEWCZYK

Oto  najlepsze zdjęcia z sesji zrobionych ostatnio z moją przyjaciółką xD takie delikatne,zmysłowe i dające do myślenia niczym z francuskiego parku, kobieta pochłonięta poezją lub jakaś studentka na przerwie która postanowiła odetchnąć przy interesującej książce  :P 








MODEL: SZYMON AUGUSTYN







MODEL: SZYMON AUGUSTYN

I oto po długim czasie nadszedł czas na sesję co prawda pogoda nie dopisywała ale kiedy tylko pojawiło się słońce postanowiliśmy z SZYMONEM WYKORZYSTAĆ TEN CZAS
SESJA WYSZŁA GENIALNIE!! jestem z niej w 100% zadowolony.... Strój,klimat pojawiło się coś nowego, coś co odświeżyło moją pracę... Sesja ta robiona była w Kamieńcu Ząbkowickim na stacji PKP oraz koło Zamku. Niestety nie dało się podejść blisko, gdyż teren został ogrodzony ale i tak strój i stylizacja Szymona sprawiła ze zdjęcie wygląda jak z kadru filmu  DRACULI  ;) niebawem więcej sesji... czekać tylko na wiosnę... a teraz miłego dnia ^^ DZIĘKI ZA SESJE ^^ POZDRAWIAM ;)




BACKSTAGE










MODELKI:
Klaudia Zarówny
Monika Perucka

Sesja w Kluczowej mimo słabego światła fotki wyszły zadowalająca^^ Dzięki dziewczyny za sesje!